Wersja do druku

Nagrody i wyróżnienia

2016

6 czerwca

„Order Słonika Tumbo” za serce wielkie jak słoń dla podopiecznych Funduszu Dzieci Osieroconych przyznała nam Fundacja Hospicyjna.


2015

29 października

Zarząd Spółki Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. Z o. o. przyznał Fundacji Energa statuetkę za wsparcie modernizacji Klinicznego Oddziału Pediatrii, Gastoenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci GUM-ed.

12 października

Caritas Archidiecezji Gdańskiej przyznał Fundacji Energa  order 25-lecia Caritas AG. Zostaliśmy wyróżnieni jako darczyńcy Domu Samotnej Matki w Matemblewie oraz akcji „Tornister pełen uśmiechu”.

14 maja

Komendant Miejski Straży Pożarnej w Gdańsku przyznał Fundacji Energa pamiątkową statuetkę za udzielane wsparcie strażakom.


2014

14 października

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Pelplinie przyznał Fundacji ENERGA medal za wspieranie inicjatyw na rzecz aktywizacji podopiecznych oraz za troskę o ich dobro.

6 października

Centrum Administracyjne Placówek Socjalizacyjnych „Mój Dom – Moja Przyszłość” w Słupsku przyznała Fundacji ENERGA statuetkę „PRZYJACIEL DZIECKA” za wsparcie udzielane w ciągu ostatnich kilku lat, a także za udział w akcji „Aktywni Charytatywni”, w wyniku czego do Placówek trafiło 20 rowerów.


2013

19 grudnia

Tytuł „Przyjaciela Szkoły” Annie Gidzielskiej Prezesowi Fundacji ENERGA przyznało Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Słupsku oraz dyrektor, uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka w Słupsku. Jest to forma podziękowania za troskę Fundacji ENERGA o dobro uczniów.

6 października

 „Bursztynowe serce” opatrzone napisem: „Dla Fundacji Energa w podziękowaniu za wsparcie programu stypendialnego dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin z pomorskich szkół Członkinie Lions Club Gdańsk Amber”.

12 września

Statuetka anioła i tytuł „Przyjaciela Fundacji Światło” z Torunia przyznana Fundacji ENERGA za wsparcie udzielane podopiecznym – pacjentom w śpiączce.

6 września

Tytuł „Przyjaciela Hospicjum” i symboliczny szklany żonkil przyznany Fundacji ENERGA oraz Pracownikom Grupy ENERGA przez Hospicjum Elbląskie im. dr Aleksandry Gabrysiak w podziękowaniu za działalność charytatywną na rzecz podopiecznych Hospicjum Elbląskiego.

8 czerwca

Statuetka Zarządu i tytuł Przyjaciela Fundacji za życzliwość, udzieloną pomoc i wsparcie - wyróżnienie przyznane przez Zarząd Fundacji dla Dzieci Niepełnosprawnych "Nadzieja".

16 marca

Tytuł Honorowego Filantropa Fundacji Hospicyjnej i Hospicjum im ks. E Dudkiewicza SAC, za wrażliwość i pomoc drugiemu człowiekowi przyznany przez Fundację Hospicyjna i Hospicjum im ks. E Dudkiewicza SAC w Gdańsku.

4 marca

Statuetka „SUMMA BONITAS” (Największa Dobroć), za szczególne zasługi w realizacji programu "Zdążyć z Pomocą" przyznana przez  Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” z siedzibą w Warszawie.

14 lutego

Medal "Przyjaciel Dziecka" za wieloletnią współpracę i zaangażowanie w coroczną akcję "POMÓŻ DZIECKU" ufundowany przez  Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Olsztynie.

8 lutego

Plakietka „Zasłużony dla Fundacji Rodzina Ediego” za wspieranie społecznych inicjatyw Fundacji, pomoc w organizacji przedsięwzięć, które zadedykowaliśmy najbardziej potrzebującym w naszej lokalnej społeczności - dzieciom niepełnosprawnym przyznana przez Zarząd Fundacji „Rodzina Ediego”.

 


2012

 

23 października

Plakietka "Czyniącym Dobro" za wsparcie udzielane chorym dzieciom przyznana przez Fundację Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" w Warszawie.

 

12 września

Statuetka "Serce za Serce" za dobroć, życzliwość i pomoc niezmierną, bezcenną, codzienną, obiektywizm w działaniu i serce prawdziwe ufundowana przez Gdańskie Stowarzyszenie Kobiet Amazonki.

 

20 czerwca

Statuetka "Złoty Anioł" Fundacji Platon im. Kuby Rumińskiego  za ufundowanie stypendiów dla młodzieży nadana przez Fundację PLATON im. Kuby Rumińskiego w Toruniu.

 

22 maja

Platynowa Płyta za wysoki nakład płyty zespołu "Raz Dwa Trzy", którego zysk w części przeznaczony został na pomoc potrzebującym - ufundowana przez  4everMUSIC.

 

27 marca  

Statuetka "Ludzie Dobrej Woli za wsparcie Hospicjum Olsztyńskiego nadana przez Kapitułę Wielkiego Serca w Olsztynie.

Pomóż nam udoskonalić nowy serwis Grupy ENERGI i zgłoś swoją opinię!

Panel opinii o serwisie służy przekazywaniu uwag do serwisu.
Na opinie nie odpowiadamy.
Aby skontaktować się z nami w innej sprawie wypełnij formularz kontaktowy.