Ekspert ds. Usług IT – Opiekun Klienta

15-06-2018

Pracodawca:  ENERGA Informatyka i Technologie Sp. z o.o.

Miejsce pracy:  Gdańsk

Numer referencyjny: 22/BK/EITE/2018

W związku z rosnącą odpowiedzialnością Spółki za Usługi IT Grupy Energa szukamy doświadczonych kandydatów, oczekujących stabilnych warunków do rozwoju i podejmowania wyzwań związanych z ofertowaniem i zarządzaniem usługami IT. Osoba zatrudniona na powyższe stanowisko odpowiadać będzie za identyfikowanie szans sprzedażowych, definiowanie potrzeb biznesowych, tworzenie ofert jak i pozyskiwanie zamówień na usługi IT oraz dostarczenie najwyższej jakości usług IT i biznesowych świadczonych Spółkom Grupy Kapitałowej.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka/zarządzanie/ekonomia/finanse,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie ofertowania usług IT i zawierania umów sprzedażowych,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera pakiet MS Office – Word, Excel, PowerPoint,
    MS Project,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość:
    • metodyk IT (np. ITIL, COBIT),
    • Ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wysokie umiejętności analityczne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność planowania i organizacji czasu pracy,
  • nastawienie na harmonijne osiąganie celów,
  • samodzielność w realizacji zadań,
  • prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • analiza potrzeb IT spółek Grupy,
  • zapewnienie wewnętrznych i zewnętrznych zasobów wymaganych do realizacji projektu bądź Usługi IT,
  • zebranie założeń i przygotowanie informacji cenowej,
  • przygotowanie oferty w oparciu o przekazane informacje i wytyczne,
  • pozyskiwanie zamówień,
  • zarządzanie portfelem Usług IT,
  • analiza raportów i eskalowanie odchyleń na Usługach IT,
  • zarządzanie umowami sprzedażowymi,
  • zapewnienie przychodów spółki zgodnie z obowiązującym w Grupie modelem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej Firmie o wieloletniej tradycji w ramach umowy o pracę możliwa inna forma zatrudnienia,
  • ciekawą pracę w dynamicznym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie sektora IT,
  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia oraz efektów,
  • pracę w środowisku nastawionym zarówno na cel, jak i na ludzi oraz ich rozwój.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
do dnia 15 maja 2018 rokuna adres:

rekrutacje-eite@energa.pl

W temacie e-maila prosimy o podanie nr referencyjnego i nazwy stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadsyłanych aplikacji nie zwracamy.

Na podstawie art. 24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka ENERGA Informatyka i Technologie z siedzibą w Gdańsku pod adresem Aleja Grunwaldzka 472A.
  2. Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji.
  3. Podanie danych następuje w sposób dobrowolny.
  4. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie o ich usunięcie.

Bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Administratora Danych Osobowych.”

Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w Grupie Energa procesów rekrutacyjnych.”