Referent / Specjalista ds. Kadr

24-05-2018

Pracodawca:  ENERGA Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.

Miejsce pracy:  Gdańsk

Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej, działająca w północnej i środkowej części kraju, w związku z rozwojem zespołu
w spółce holdingowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Referent /Specjalista ds. Kadr

Umowa o pracę na okres probny
ENERGA Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.

Komórka organizacyjna: Departament Usług Zarządzania Zasobami Ludzkimi /Wydział Kadr i Rozwoju

Miejsce pracy: Gdańsk, Al. Grunwaldzka 472

Numer referencyjny: 31/ECUW/2018

Oferujemy:

  • Przejrzyste zasady wynagradzania
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w energicznym, innowacyjnym i otwartym zespole

Główne obowiązki:

  • Sporządzanie dokumentacji kadrowej,
  • Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych do ZUS w programie PŁATNIK,
  • Sporządzanie raportów kadrowych,
  • Monitorowanie terminów określonych przez przepisy prawa pracy,
  • Prowadzenie akt osobowych,
  • Rejestrację danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • Sporządzanie sprawozdań GUS.

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Doświadczenie w kompleksowej obsłudze kadrowej pracowników

Wymagania pożądane:

  • Umiejętność obsługi systemu kadrowo-placowego (np. UNISOFT, EXPERTIS, ENOVA, EGERIA, SAP, SYMFONIA itp. )
  • Umiejętność obsługi programu Płatnik,
  • Bardzo dobra obsługa MS Office,
  • Praktyczna znajomość arkusza Excel
  • Systematyczność, dokładność i terminowość

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • Cv

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie szczegółowego CV do dnia 24.05.2018 r.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres rekrutacja.ecuw@energa.pl

W tytule wiadomości prosimy o zamieszczenie numeru referencyjnego. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadsyłanych aplikacji nie zwracamy.

Na podstawie art. 24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

  •  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka ENERGA CUW z siedzibą w Gdańsku pod adresem al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk.
  • Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji.
  • Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie o ich usunięcie.
  • Podanie danych następuje w sposób dobrowolny.

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Administratora Danych Osobowych”

Zgłoszenia bez powyższej klauzuli, niekompletne, lub otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.