Wersja do druku

Specjalista wiodący ds. podatków

Termin składania CV: 13-10-2017
ENERGA Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.
Miejsca pracy: Gdańsk

Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej, działająca w północnej i środkowej części kraju, w związku z rozwojem zespołu
w spółce holdingowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Umowa na zastępstwo
ENERGA Centrum Usług Wspólnych

Komórka organizacyjna: Departament Podatków – Dział Podatków Bezpośrednich
Numer referencyjny: 17/KB/ECUW/2017

Oferujemy:

  • Przejrzyste zasady wynagradzania
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w energicznym, innowacyjnym i otwartym zespole

Główne obowiązki:

Prowadzenie rozliczeń z tytułu podatków pośrednich i bezpośrednich, w szczególności  podatku dochodowego od osób prawnych w sposób rzetelny, prawidłowy i zgodny z aktualnymi przepisami prawa, w szczególności:

  • kwalifikacja podatkowa poszczególnych operacji gospodarczych
  • obliczanie prawidłowej wysokości należnego podatku oraz sporządzanie i terminowe składanie deklaracji podatkowych
  • przygotowywanie projektów pism w ramach korespondencji prowadzonej z organami podatkowymi
  • czynności w ramach kontroli podatkowej, czynności sprawdzających

oraz sporządzanie plików JPK

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe, preferowane o profilu ekonomicznym
  • co najmniej trzy lata doświadczenia zawodowego na podobnych stanowisku
  • umiejętność sporządzania rozliczeń podatkowych w zakresie podatków bezpośrednich
  • bardzo dobra znajomość prawa podatkowego oraz rachunkowości, praktyka zawodowa w zakresie stosowania norm prawa podatkowego

Wymagania pożądane:

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • umiejętność pracy w grupie oraz działania pod presją czasu
  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • list motywacyjny
  • CV

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie szczegółowego CV do dnia 13.10.2017 r.  na adres rekrutacja.ecuw@energa.pl

W tytule wiadomości prosimy o zamieszczenie numeru referencyjnego. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadsyłanych aplikacji nie zwracamy.

Na podstawie art. 24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka ENERGA CUW z siedzibą w Gdańsku pod adresem al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk.
  2. Dane osobowe zostały zebrane w celu ich wykorzystania podczas postępowania rekrutacyjnego.
  3. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania.
  4. Podanie danych nastąpiło dobrowolnie.
  5. Dane mogą zostać udostępnione innym spółkom Grupy ENERGA w ramach jednolitej strategii zatrudnienia.

Bardzo prosimy o dopisanie do swojego CV następującej klauzuli. Zgłoszenia bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych w zakresie ujętym w ogłoszeniu rekrutacyjnym nr 17/KB/ECUW/2017, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Pomóż nam udoskonalić nowy serwis Grupy ENERGI i zgłoś swoją opinię!

Panel opinii o serwisie służy przekazywaniu uwag do serwisu.
Na opinie nie odpowiadamy.