Wersja do druku

Specjalista ds. Systemów Biznesowych

Termin składania CV: 22-10-2017
ENERGA Informatyka i Technologie
Miejsca pracy: Płock

Forma zatrudnienia: umowa na zastępstwo

Numer referencyjny: 15/AZ/EITE/2017

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w obszarze przygotowywania ofert handlowych,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w szczególności pakiet MS Office (znajomość systemu SAP MM będzie dodatkowym atutem),
  • umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych z klientami,
  • zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • umiejętności interpersonalne na wysokim poziomie,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • skuteczna autoprezentacja,
  • sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizowane zadania,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w prowadzeniu rozliczeń dokumentów finansowych dotyczących realizacji projektów lub usług,
  • wsparcie przy prawidłowym obiegu umów, zamówień i dokumentów finansowych (w tym ewidencji faktur VAT, ewidencji opłat, etc.),
  • przygotowywanie, zamówień w systemie SAP MM,
  • poprawne opisywanie powstałych kosztów wynikających ze świadczonych usług,
  • monitorowanie wykonalności umów i zamówień,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo,
  • ciekawą pracę w dynamicznym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie sektora IT,
  • pracę w środowisku nastawionym zarówno na cel, jak i na ludzi oraz ich rozwój.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
do dnia 22 październik 2017 roku na adres:

rekrutacje-eite@energa.pl

W temacie e-maila prosimy o podanie nr referencyjnego i nazwy stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadsyłanych aplikacji nie zwracamy.

Na podstawie art. 24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka ENERGA Informatyka i Technologie z siedzibą w Gdańsku pod adresem Aleja Grunwaldzka 471A
  2. Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji.
  3. Podanie danych następuje w sposób dobrowolny.
  4. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie o ich usunięcie.

Bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Administratora Danych Osobowych.”

Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w Grupie Energa procesów rekrutacyjnych.”

Pomóż nam udoskonalić nowy serwis Grupy ENERGI i zgłoś swoją opinię!

Panel opinii o serwisie służy przekazywaniu uwag do serwisu.
Na opinie nie odpowiadamy.