Wersja do druku

Architekt IT

Termin składania CV: 04-02-2018
ENERGA Informatyka i Technologie
Miejsca pracy: realizacja zadań - Gdańsk

Forma zatrudnienia: kontrakt/umowa (B2B)
Numer referencyjny: 01/AR/EITE/2018

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wyższe informatyczne/techniczne,
  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w IT,
  • minimum 3 lata pracy jako Architekt IT lub Architekt Rozwiązań IT w projektach dotyczących transformacji organizacji z istotną transformacją złożonej architektury IT (w obszarze CRM, PORTALE, BILLING, DATA MANAGEMET),
  • umiejętność posługiwania się ramami architektonicznymi TOGAF,
  • znajomość szablonów i sposobów opisu architektury systemów informatycznych,
  • znajomość narzędzi służących do modelowania architektury, umiejętność modelowania w UML, BPMN oraz ArchiMate,
  • wiedza na temat dobrych praktyk z obszaru zarządzania IT (np. ITIL, COBIT),
  • znajomość SOA i innych metod integracji systemów,
  • znajomość rozwiązań IT oferowanych przez głównych producentów oprogramowania takich jak ORACLE, Microsoft, SAP, itp.,
  • znajomość trendów rynkowych i rozwojowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy zarówno samodzielnej z klientem, jak i w zespole.

Mile widziane:

  • znajomość produktów CC&B, Siebel,
  • certyfikaty TOGAF, ArchiMate.

Zakres obowiązków:

  • współpraca z Architektami Korporacyjnymi, współudział w projektowaniu architektury systemów IT w Grupie,
  • współpraca z Zarządem – doradztwo w doborze rozwiązań IT,
  • analiza porównawcza rozwiązań IT już działających w poszczególnych domenach Architektonicznych IT w Grupie z dostępnymi na rynku rozwiązaniami IT oraz opracowywanie rekomendacji,
  • analiza procesów i potrzeb biznesowych (funkcjonalnych i poza funkcjonalnych) oraz zapewnienie ich realizacji,
  • analiza wymogów technicznych oraz bezpieczeństwa oraz zapewnienie ich realizacji,
  • współpraca z Architektami/Analitykami Systemowymi nad wypracowaniem koncepcji rozwiązań  IT w projektach,
  • nadzorowanie realizacji projektów pod kątem ich zgodności z opracowanymi modelami architektury korporacyjnej i koncepcjami rozwiązań IT.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt (B2B),
  • ciekawą pracę w dynamicznym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie sektora IT.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
na adres:

rekrutacje-eite@energa.pl

W temacie e-maila prosimy o podanie nr referencyjnego i nazwy stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadsyłanych aplikacji nie zwracamy.

Na podstawie art. 24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka ENERGA Informatyka i Technologie z siedzibą w Gdańsku pod adresem Aleja Grunwaldzka 472A
  2. Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji.
  3. Podanie danych następuje w sposób dobrowolny.
  4. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie o ich usunięcie.

Bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Administratora Danych Osobowych.”

Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w Grupie Energa procesów rekrutacyjnych.”

Pomóż nam udoskonalić nowy serwis Grupy ENERGI i zgłoś swoją opinię!

Panel opinii o serwisie służy przekazywaniu uwag do serwisu.
Na opinie nie odpowiadamy.