Wersja do druku

Projektant (specjalność konstrukcyjno – budowlana)

Termin składania CV: 12-02-2018
Energa SA

ENERGA Invest Sp. z o.o., wchodząca w skład Grupy Kapitałowej ENERGA, w związku z planowanym rozwojem w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji w obszarze energetyki zawodowej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Projektant

(specjalność konstrukcyjno – budowlana)

Umowa o pracę
ENERGA Invest Sp. z o. o.

Komórka organizacyjna: Biuro Realizacji Inwestycji

Miejsce pracy: Gdańsk
Numer referencyjny: 7/BRI/Invest/2018/P/KB

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie konstrukcji stalowych na potrzeby stacji elektroenergetycznych oraz linii elektroenergetycznych WN
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Współpraca z Zespołem Projektowym
  • Współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi w zakresie realizowanych projektów
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek budownictwo)
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno - budowlanej
  • Dobra znajomość programu AutoCAD, Autodesk Robot
  • Doświadczenie przy projektowaniu konstrukcji słupów linii elektroenergetycznych WN
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Przejrzyste zasady wynagradzania
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w energicznym, innowacyjnym i otwartym zespole

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie szczegółowego CV do dnia 12.02.2018 r. na adres  invest.rekrutacje@energa.pl

W tytule wiadomości prosimy o zamieszczenie numeru referencyjnego. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadsyłanych aplikacji nie zwracamy.

Na podstawie art. 24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka ENERGA Invest Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku pod adresem
    al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk.
  2. Administrator przetwarzać będzie dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji.
  3. Podanie danych następuje w sposób dobrowolny.
  4. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania lub wnioskowanie
    o ich usunięcie.

Bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Administratora Danych Osobowych.”

Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

ENERGA Invest Sp. z o. o. zastrzega sobie możliwość odstąpienia od przeprowadzonego naboru w każdym czasie i bez podania przyczyny

Pomóż nam udoskonalić nowy serwis Grupy ENERGI i zgłoś swoją opinię!

Panel opinii o serwisie służy przekazywaniu uwag do serwisu.
Na opinie nie odpowiadamy.