Wersja do druku

Specjalista ds. Systemów i Nieruchomości

Termin składania CV: 19-02-2018
ENERGA Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.
Miejsca pracy: Gdańsk

Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej, działająca w północnej i środkowej części kraju, w związku z rozwojem zespołu w spółce holdingowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Umowa o pracę na czas określony

Komórka organizacyjna: Departament Usług Administracyjnych/Wydział Nieruchomości i Środowiska

Numer referencyjny: 11/ECUW/2018

Oferujemy:

  • Przejrzyste zasady wynagradzania,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w energicznym, innowacyjnym i otwartym zespole.

Główne obowiązki:

  • realizacja zadań związanych z pełnieniem roli Administratora Systemów Kontroli Dostępu poprzez nadawanie bądź odbieranie uprawnień
  • administrowanie systemami telewizji przemysłowej
  • drukowanie i wydawanie kart dostępowych
  • tworzenie i edytowanie stref złożonych z określonych pomieszczeń biurowych, raportowanie zdarzeń związanych z budynkową kontrolą dostępu
  • nadzór nad majątkiem związanym z systemami bezpieczeństwa
  • zarządzanie incydentami i problemami eksploatacyjnymi w zakresie systemów bezpieczeństwa, w tym definiowanie wymogów funkcjonalnych dla zgłoszeń
  • budżetowanie i rozliczanie kosztów w obszarze usług związanych z systemami bezpieczeństwa
  • nadzór nad dokumentacją związaną z funkcjonowaniem działu
  • współpraca z klientami i dostawcami

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarach związanych z Systemami Kontroli Dostępu i systemu telewizji przemysłowej

Wymagania pożądane:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, techniczne
  • Znajomość zagadnień w obszarze zabezpieczeń technicznych
  • Umiejętność zarządzania procesem inwestycyjnym i jego rozliczania
  • Dobra znajomość pakietu  MS Office
  • Zdolności negocjacyjne oraz analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie szczegółowego CV do dnia 19.02.2018 r. na rekrutacja.ecuw@energa.pl

W tytule wiadomości prosimy o zamieszczenie numeru referencyjnego. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Na podstawie art. 24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ze zmianami informujemy, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka ENERGA CUW z siedzibą w Gdańsku pod adresem Al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk.
  2.  Dane osobowe zostały zebrane w celu ich wykorzystania podczas postępowania rekrutacyjnego.
  3. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania.
  4. Podanie danych nastąpiło dobrowolnie.
  5. Dane mogą zostać udostępnione innym spółkom Grupy ENERGA w ramach jednolitej strategii zatrudnienia.

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Administratora Danych Osobowych”

Zgłoszenia bez powyższej klauzuli, niekompletne lub otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji , prosimy o dopisanie do  aplikacji poniższej klauzuli

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w Grupie Energa procesów rekrutacyjnych.”

Uwaga: ECUW sp. z. o. o. zastrzega sobie możliwość odstąpienia od przeprowadzonego naboru w każdym czasie i bez podania przyczyny

Pomóż nam udoskonalić nowy serwis Grupy ENERGI i zgłoś swoją opinię!

Panel opinii o serwisie służy przekazywaniu uwag do serwisu.
Na opinie nie odpowiadamy.