Wersja do druku

„Pomagaj z ENERGĄ”

Wszystkich Pracowników Grupy ENERGA zapraszamy do wzięcia udziału w programie „Pomagaj z ENERGĄ”. To właśnie Państwo, poprzez swoją życzliwą aktywność, mogą wpływać na los potrzebujących. Blisko Państwa działa wiele organizacji pożytku publicznego, których misją jest niesienie pomocy tam, gdzie ulokowała się bieda, cierpienie, bezradność, odrzucenie, brak zrozumienia i zwykłe ludzkie nieszczęście. Każdy z nas może wpłynąć na poprawę sytuacji. Program „Pomagaj z ENERGĄ” polega na tym, że Państwo wskazują organizację pożytku publicznego działającą w pobliżu, a w efekcie mają Państwo wpływ na przekazanie darowizn będących sumą oddanych głosów przemnożonych przez 100, bowiem jeden głos uczestnika programu ma wartość 100 złotych.

W efekcie dotychczasowych edycji programu „Pomagaj z ENERGĄ” pomoc otrzymało około 250 organizacje pożytku publicznego, a łączna pomoc zamknęła się w kwocie  ponad 4 000 000 złotych. Wśród obdarowanych są także dzieci pracowników Grupy oraz dzieci Państwa przyjaciół będące pod opieką lokalnych OPP.

Zarząd Fundacji ENERGA wyraża ogromną wdzięczność Fundatorowi za umożliwienie realizowania programu, a wszystkim jego uczestnikom za zaangażowanie i wrażliwą wyobraźnię.

Jesteśmy dumni, że reprezentując Pracowników Grupy możemy docierać do lokalnych organizacji, które bardzo dzielnie pokonują wszelkie trudy po to, by eliminować smutek z codziennego życia swoich podopiecznych. Nabiższa edycja planowana jest na I kwartał 2018 roku.

Pomóż nam udoskonalić nowy serwis Grupy ENERGI i zgłoś swoją opinię!

Panel opinii o serwisie służy przekazywaniu uwag do serwisu.
Na opinie nie odpowiadamy.
Aby skontaktować się z nami w innej sprawie wypełnij formularz kontaktowy.