Główny Specjalista ds. Systemu Zgodności

20-02-2019

Pracodawca:  ENERGA SA

Miejsce pracy:  Gdańsk

nr referencyjny: ENSA/GS1/2019/BP

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wsparcie procesów w obszarze zgodności w Energa SA i spółkach Grupy,
  • przygotowywanie, opiniowanie regulacji wewnętrznych pod kątem ich zgodności, monitorowanie ich rejestru,
  • identyfikowanie ryzyk w zakresie zgodności, współpraca w tym zakresie z komórkami organizacyjnymi w Energa SA i spółkami Grupy,
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa, rekomendacji, wytycznych oraz dobrych praktyk,
  • definiowanie ryzyk operacyjnych,
  • zapewnienie wymiany informacji w obszarze zgodności pomiędzy komórkami organizacyjnymi oraz spółkami Grupy,
  • tworzenie raportów i analiz w obszarze zgodności.

 CZEGO OCZEKUJEMY

  • Wykształcenia wyższego w obszarze prawa/administracji/finansów lub pokrewnym,
  • minimum dwóch lat pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomości języka angielskiego, na poziomie minimum B2, w mowie i piśmie,
  • bardzo dobrej praktycznej znajomości pakietu MS Office (głównie Excel, PowerPoint),
  • znakomitej organizacja czasu pracy, wielozadaniowości,
  • zdolności analitycznych, wnikliwości, odpowiedzialności,
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • bardzo dobrej pracy w zespole,
  • szybkiego przyswajania wiedzy.

 DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE ZNAJOMOŚĆ

  • Ustawy o obrocie instrumentami finansowymi,
  • regulacji RODO, MIFID II, MAR.

 CO OFERUJEMY

  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • umowa o pracę,
  • rozwój kompetencji związanych z pracą na w/w stanowisku,
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, karty Multisport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.

Osoby zainteresowane pracą na stanowisku Główny Specjalista ds. Systemu Zgodności prosimy o przesłanie CV w terminie do dnia 20 lutego 2019 r. na adres e-mail: zzl@energa.pl w temacie proszę wpisać nr referencyjny ogłoszenia: ENSA/GS1/2019/BP.

Bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez ENERGA SA, al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk.”

Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia lub skrócenia publikacji ogłoszenia.

Zastrzegamy, że kontaktować będziemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie informujemy

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej RODO) uprzejmie informujemy, że:

  1. Administratorem Twoich danych osobowych (ADO) jest: ENERGA SA, al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk.
  2. Nasze dane kontaktowe to: zzl@energa.pl, adres korespondencyjny al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk.
  3. Z inspektorem ochrony danych możesz skontaktować się pod adresem e-mail: iod.ensa@energa.pl lub korespondencyjnie na adres ADO (pkt 2).
  4. Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, oraz celach wskazanych w odrębnych zgodach, jeżeli je wyrazisz.
  5. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 lit. a RODO, czyli osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Uzasadnionym interesem realizowanym przez ADO jest dochodzenie roszczeń wynikających z przepisów prawa.
  6. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w prowadzonej rekrutacji.
  7. Odbiorcą danych osobowych mogą zostać:
  • Uprawnione organy publiczne,
  • Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.,
  • Podmioty dostarczające korespondencję,
  • Podmioty wykonujące usługi niszczenia dokumentacji,
  • Podmioty świadczące usługi informatyczne oraz serwisu i obsługi technicznej urządzeń wykorzystywanych przez ADO.

8. Dane zostaną zniszczone niezwłocznie po zakończeniu procesu rekrutacji.

9. Informujemy o przysługującym prawie do:

  • dostępu do swoich danych osobowych i żądania ich kopii,
  • sprostowania swoich danych osobowych,
  • żądania ograniczenia przetwarzania swoich danych,
  • przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgód,
  • usunięcia danych.Z uprawnień możesz skorzystać kontaktując się pisemnie lub e-mail z ADO lub IOD (pkt 2, 3).
  • W stosunku do danych przetwarzanych na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora przysługuje Ci prawo złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

10. Informujemy o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego. W Polsce organem takim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

11. Zgoda dotycząca przetwarzania danych osobowych jest dobrowolna, nieudzielenie zgody spowoduje : nieuwzględnienie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.