Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej z bronią - Toruń

27-09-2019

Pracodawca:  Energa Ochrona Sp. z o.o.

Miejsce pracy:  Toruń

Energa Ochrona sp. z o.o.

Termin składania CV: 30.09.2019 r.

 Miejsce pracy: Toruń

Nr. Referencyjny ogłoszenia: EOCH/KPO18/2019/DUO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba  zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie bezpieczeństwa na terenie obiektów Grupy ENERGA oraz przestrzeganie wewnętrznych przepisów i procedur dotyczących bezpieczeństwa związanych z ochroną osób i mienia.

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • ogólnej znajomość przepisów dotyczących ochrony osób i mienia, bezpieczeństwa P.poż. oraz BHP,
  • gotowości do pracy zmianowej,
  • umiejętności pracy w grupie,
  • zdolności podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych,
  • sprawności w ustalaniu priorytetów przy wykonywaniu złożonych zadań,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • odpowiedzialności i samodzielności w działaniu,
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony,
  • uprawnień dopuszczających do posiadania broni (paralizator).

MILE WIDZIANE:

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • umundurowanie,
  • terminowe wypłaty,
  • ubezpieczenie medyczne.

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania poprzez przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja.ochrona@energa.pl

W tytule wiadomości prosimy o podanie nr referencyjnego i nazwy stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami spełniającymi nasze wymagania. Nadsyłanych aplikacji nie zwracamy.

Prosimy o zamieszczenie na CV poniższych zgód dotyczących obowiązku informacyjnego:

ZGODY:

(1) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez ENERGA OCHRONA Sp. z o.o. al. Grunwaldzka 472

80-309 Gdańsk.”

(2) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez ENERGA OCHRONA Sp. z o.o. al. Grunwaldzka 472 80-309 Gdańsk,

w okresie do 3 miesięcy po zakończeniu okresu rekrutacji oraz w celu przyszłych rekrutacji.”

Zgoda (1) dotycząca przetwarzania danych osobowych jest dobrowolna, nieudzielenie zgody spowoduje nieuwzględnienie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym;

Zgoda (2) udzielona na przetwarzanie danych po zakończeniu okresu niniejszej rekrutacji jest dobrowolna, a jej brak spowoduje wcześniejsze usunięcie danych osobowych.

Obowiązek informacyjny REKRUTACJA

Uprzejmie informujemy

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej RODO) uprzejmie informujemy, że:

  • Administratorem Twoich danych osobowych (ADO) jest: ENERGA OCHRONA Sp. z o.o. al. Grunwaldzka 472

80-309 Gdańsk.

  • Nasze dane kontaktowe to: ochrona@energa.pl , ul. Morska 118c 81-225 Gdynia
  • Z inspektorem ochrony danych możesz skontaktować się pod adresem e-mail: :

iod.energa-ochrona@energa.pl lub korespondencyjnie na adres ADO (pkt 2).

  • Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, oraz celach wskazanych w odrębnych zgodach, jeżeli je wyrazisz.
  • Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 lit. a RODO, czyli osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Uzasadnionym interesem realizowanym przez ADO jest dochodzenie roszczeń wynikających z przepisów prawa.
  • Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w prowadzonej rekrutacji.
  • Odbiorcą danych osobowych mogą zostać:
    1. Uprawnione organy publiczne,
    2. Podmioty Grupy Energa, na podstawie wewnętrznych umów,
    3. Podmioty świadczące usługi w zakresie realizacji umowy, zajmujące się obsługą Infolinii oraz dochodzeniem i windykacją należności,
    4. Podmioty dostarczające korespondencję,
    5. Podmioty wykonujące usługi archiwizacyjne oraz niszczenia dokumentacji,
    6. Podmioty świadczące usługi obsługi prawnej,
    7. Podmioty świadczące usługi serwisu i obsługi technicznej urządzeń wykorzystywanych przez ADO;
    8. Podmioty świadczące usługi informatyczne.
  • Dane zostaną zniszczone niezwłocznie po zakończeniu procesu rekrutacji. Jeżeli zostanie wyrażona zgoda, dane zniszczone zostaną po okresie 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.
  • Informujemy o przysługującym prawie do:
    1. dostępu do swoich danych osobowych i żądania ich kopii,
    2. sprostowania swoich danych osobowych,
    3. żądania ograniczenia przetwarzania swoich danych,
    4. przenoszenia danych,
    5. cofnięcia zgód,
    6. usunięcia danych.

W stosunku do danych przetwarzanych na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora przysługuje Ci prawo złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

Z uprawnień możesz skorzystać kontaktując się pisemnie lub e-mail: ochrona@energa.pl lub z IOD (pkt 3).

  • Informujemy o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego. W Polsce organem takim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Zgoda (1) dotycząca przetwarzania danych osobowych jest dobrowolna, nieudzielenie zgody spowoduje nieuwzględnienie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym;
  • Zgoda (2) udzielona na przetwarzanie danych po zakończeniu okresu niniejszej rekrutacji jest dobrowolna, a jej brak spowoduje wcześniejsze usunięcie danych osobowych.

Wyrażone zgody mogą być w każdym momencie cofnięte.