Specjalista ds. Infrastruktury i Rynku TL

27-04-2024

Pracodawca:  Energa-Operator SA Centrala

Miejsce pracy:  Gdańsk

Twój zakres obowiązków:

  • Administracja siecią trankingową TETRA
  • Administracja systemami telefonii technologicznej i dyspozytorskiej
  • Udział w projektach ICT
  • Współudział w przygotowywaniu rekomendacji i kierunków rozwoju infrastruktury telekomunikacyjnej
  • Koordynacja i nadzór projektów i prac związanych z wdrożeniem infrastruktury telekomunikacyjnej w spółce
  • Udział w projektach z obszaru telekomunikacji oraz projektach organizacyjnych, interdyscyplinarnych powiązanych z obszarem telekomunikacji

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu Telekomunikacja, Radiokomunikacja, Teleinformatyka
  • Znajomość architektury systemów telekomunikacyjnych opartych na VoIP/ISDN
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna w zakresie radiokomunikacji, w szczególności ruchomych sieci cyfrowej łączności trankingowej, ze szczególnym uwzględnieniem systemów w standardzie TETRA
  • Znajomość środowiska Linux w zakresie podstawowej administracji i użytkowania
  • Doświadczenie w administracji i utrzymaniu systemów telefonii IP
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój i czerpanie z różnych perspektyw

​Mile widziane:

  • Doświadczenie w administracji systemem DGT MCS IP
  • Doświadczenie w administracji systemem Motorola Dimetra IP
  • Doświadczenie w administracji systemem telefonii IP Asterisk
  • Doświadczenie w administracji środowiskiem Zabbix
  • Umiejętności programowania w Phytonie

 To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

benefity enop

Jesteś zainteresowany/a?