Wersja do druku

Fundacja ENERGA

Fundacja Energa powstała w 2009 roku, a już w roku 2011 uzyskała status organizacji pożytku publicznego.

Czujemy wielką odpowiedzialność wobec Fundatora i wobec wszystkich, którzy nam zaufali. Staramy się bardzo, aby każdy dzień wypełniony był życzliwością i troską o tych, których spotykamy na swojej drodze.

Niesiemy pomoc przede wszystkim poszkodowanym przez los dzieciom oraz organizacjom i instytucjom działającym na ich rzecz. Pomagamy ofiarom klęsk żywiołowych, dofinansowujemy zakup sprzętu ratującego zdrowie i życie ludzkie Uczestniczymy w licznych przedsięwzięciach, jesteśmy partnerami projektów o ogólnopolskim zasięgu, docieramy do odległych adresów, aby spotkać się z obrazem biedy, wykluczenia, osamotnienia i niknącej nadziei. Każde spotkanie z człowiekiem jest dla nas ważną lekcją.

Przez siedem lat działania Fundacji skierowaliśmy nasze wsparcie do wielu organizacji i tysięcy osób, skutecznie niesiemy tez pomoc pracownikom Grupy, ich bliskim i znajomym.

Dzięki zaangażowaniu pracowników Grupy Energa z powodzeniem realizujemy program "Pomagaj z Energą" polegający na wspieraniu lokalnych organizacji pożytku publicznego przez nich wskazanych. Efektem sześciu edycji programu jest wsparcie około 250 organizacji łączną kwotą ponad 4 mln złotych.

Wykorzystując nasze bogate doświadczenie w zakresie filantropii i działań charytatywnych, a także bezustannie uzupełniając wiedzę staramy się codziennie jak najlepiej służyć potrzebującym, wypełniając swoją, nie tylko statutową, misję.

Dziękując Państwu za obdarzenie nas swoim zaufaniem, które jest istotnym źródłem naszej motywacji, zapraszamy do dzielenia się pozytywną energią i przekazania 1% podatku Fundacji Energa!

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Fundacji ENERGA

Podstawowe dane

KRS 0000326853 NIP: 957-10-18-110 Regon 220771939 nr r-ku bankowego: Bank Polska Kasa Opieki SA w Warszawie Nr konta: 10 1240 6292 1111 0010 2398 7806

więcej…

Pomóż nam udoskonalić nowy serwis Grupy ENERGI i zgłoś swoją opinię!

Panel opinii o serwisie służy przekazywaniu uwag do serwisu.
Na opinie nie odpowiadamy.
Aby skontaktować się z nami w innej sprawie wypełnij formularz kontaktowy.