Inżynier / Inżynier Wiodący ds. Kontroli Wewnętrznej

17-05-2024

Pracodawca:  Energa - Operator SA

Miejsce pracy:  Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kontroli technicznych w zakresie prawidłowości wykonywania prac przez wykonawców robót budowalno-montażowych
  • Prowadzenie kontroli jakości materiałów i urządzeń przeznaczonych do zabudowy w sieci Spółki
  • Sporządzanie Raportów z realizowanych zadań oraz formułowanie wniosków wynikających z przeprowadzonych kontroli
  • Przedstawianie zaleceń komórce i jednostce organizacyjnej poddanej kontroli
  • Wspieranie merytoryczne pozostałych obszarów Spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowana: Elektroenergetyka
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku w obszarze prowadzenia, nadzoru i weryfikacji prac w obszarze energetycznym lub pokrewnym
  • Dyspozycyjność gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Świadectwo kwalifikacyjne D, uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń instalacji i sieci na stanowisku dozoru
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój i czerpanie z różnych perspektyw

​Mile widziane:

  • Znajomość obowiązujących przepisów i norm dotyczących budowy i eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych
  • znajomość  Autocad​

 To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

benefity enop

Jesteś zainteresowany/a?