Główny Specjalista ds. Nadzoru Dostaw

09-05-2024

Pracodawca:  Energa-Operator SA Centrala

Miejsce pracy:  Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie prac w zakresie przygotowania planów postępowań zakupowych
  • Przygotowanie i bieżąca aktualizacja prognoz zapotrzebowania na strategiczne materiały elektroenergetyczne objęte dostawami inwestorskimi
  • Udział w pracach zespołów zakupowych
  • Weryfikacja i ocena techniczna ofert
  • Udział w negocjacjach
  • Ustalanie warunków umów z dostawcą
  • Uczestnictwo w zespołach operacyjnych związanych z realizacją procesów zakupowych i gospodarki magazynowej
  • Operacyjna koordynacja wewnątrz Spółki strategicznych umów na dostawy inwestorskie materiałów elektroenergetycznych
  • Udział w procesie cyklicznej oceny dostawców
  • Nadzór i koordynacja procesów zakupowych, logistyczno -magazynowych realizowanych w Spółce

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu logistycznym, technicznym, ekonomicznym lub prawniczym
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze zakupowym, zarządzania łańcuchem dostaw lub podobnym obszarze
  • Umiejętność formułowania warunków zakupowych w zakresie usług i dostaw
  • Umiejętność samodzielnego pozyskiwania i analizowania danych
  • Umiejętność przygotowania i prowadzenia prezentacji
  • Biegła znajomość programu MS Office, szczególnie Excel i Power Point
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość prawa energetycznego
  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój i czerpanie z różnych perspektyw

Mile widziane

  • Znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość branży energetycznej i zasad funkcjonowania Operatorów Systemu Dystrybucyjnego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat z naciskiem na długoterminową współpracę.
  • Zdrową równowagę między pracą a życiem prywatnym.
  • Zaangażowany zespół inżynierów i naukę naszych metod, narzędzi i systemów.
  • Pracę w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki.
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego.
  • Możliwość udziału w innowacyjnych projektach.
  • Wsparcie mentora w okresie wdrożeniowym.
  • Możliwość realizacji własnych ciekawych pomysłów i rozwiązań.

benefity enop

Jesteś zainteresowany/a?